26 вересня 2017 року, вівторок, 15:42
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Пенсії в разі втрати годувальника за загиблих в АТО

 

     Пенсію в разі втрати годувальника за загиблого учасника АТО призначають непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, до яких належать, зокрема, діти, які не досягли 18 років.

      Водночас мають право вибирати закон, за яким буде призначено таку пенсію (Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» або Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

      Із заявою щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника відповідно до Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» для підготовки відповідного пакета документів та його подальшої передачі в Фонд треба звернутися у військкомат. Для перевірки доцільності призначення пенсії за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» потрібно звертатися в управління Пенсійного Фонду за місцем проживання. Крім того, право на пенсію в разі втрати годувальника має також дружина незалежно від віку та працездатності, якщо вона не працює й доглядає за дітьми померлого годувальника до досягнення ними восьми років.

      А відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», дружинам осіб, які загинули внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отриманих під час виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків), пенсію в разі втрати годувальника призначають незалежно від того, працюють вони чи ні.

      Згідно з п. «б» статті 30 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» право на пенсію у разі втрати годувальника не раніше як на 5 років до досягнення пенсійного віку 60 років, або визнання їх інвалідами, мають батьки та дружина (чоловік), якщо вони досягли пенсійного віку, 60 років або є інвалідами.

      Зниження пенсійного віку жінкам застосовується до завершення періоду збільшення віку виходу на пенсію до 1 січня 2022 року.

 

Заступник начальника ВПП                        Людмила Івашко     

  

 
архів Анонси подій

26 вересня 2017 року о 14.00 у залі засідань Кагарлицької міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою

Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ

відбудеться

27 вересня  2017 року.

Телефонуйте за номером

6-09-81 із 14.00 до 15.00.

ОГОЛОШЕННЯ

3 жовтня 2017 року о 14.00 у залі засідань адмінприміщення Кагарлицької міської ради відбудеться громадське обговорення підготовленого спільною робочою групою проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Кагарлицьку міську об’єднану територіальну громаду.

До відома абонентів, які користуються послугами КП «Кагарликводоканал»!

04 жовтня 2017 року з 9.00 до 16.00 буде проводитись промивка водопровідної  мережі концентрацією гіпохлориту  натрію.

Прохання в цей період воду для споживання НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ!

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

Кагарлицька міська рада проводить конкурси на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

25-26.09.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Титова; 

27.09.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Паркова (до Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст..№2 ім. В.П. Дашенка), Щорса, Нахімова, Кутузова, Суворова;

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує ваших дітей на навчання у недільну безоплатну школу – студію народних, декоративно-прикладних ремесел – різьблення по дереву, ліплення, яку організовує творчо-виробниче підприємство «Арт-МіСт», спільно зі спілкою інвалідів України, для дітей з обмеженими можливостями (інвалідів) шкільного віку на базі

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
422 (27.02 %)
Ні
1140 (72.98 %)
Офіційні сайти