26 вересня 2017 року, вівторок, 15:50
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Працевлаштування – вплив на розмір пенсії

  Пенсіонери – люди незаможні, тому багато хто з них не проти час від часу підробитись. Але кожен хвилюється: чи не стануть тоді платити меншу пенсію? А такі побоювання є не безпідставні.

   Непрацюючим пенсіонерам зокрема встановлюються деякі надбавки, доплати, підвищення ( на непрацездатних членів сім’ї, за проживання на територіях радіоактивного забруднення тощо). У разі будь – якого  працевлаштування їх виплату припиняють. Окрім того, деякі види пенсій, котрі призначають до досягнення пенсійного віку, - за вислугу років,  взагалі не виплачують. Їх виплату поновлюють після звільнення з роботи. Пенсіонер втрачає статус такого, що не працює, за умови працевлаштування на роботу не лише за трудовим договором ( контрактом), а й тоді, коли переходить до категорії зайнятого населення: у разі укладення цивільно – правового договору з виконання робіт, або надання послуг, реєстрації фізичною особою – підприємцем або самозайнятою особою. Єдиний виняток – робота, пов’язана з організацією підготовки та проведення виборів. Таку роботу не вважають працевлаштуванням, і це не впливає на розмір пенсії

     Також варто мати на увазі, що в разі працевлаштування припиняється автоматична індексація пенсії.

Про свою зайнятість та зрештою про все, що може вплинути на розмір та отримання пенсії, пенсіонер, як людина свідома, зобов’язаний повідомляти Пенсійний фонд , у якому перебуває на обліку, протягом 10 днів з дня виникнення обставин.

 З 01.04.2015 року набув чинності Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», яким встановлено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з 01.04.2015 р. по 31.12.2015 р., яких у нашому районі налічується 2752 особи.

  Відповідно до цього закону пенсія працюючим пенсіонерам, розмір якої перевищує півтора прожиткових мінімумів ( 1423,50 грн. ) скоротилася зі 100 % до 85%. , а у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсій державним службовцям, суддям, прокурорам, журналістам ті іншим пенсія взагалі не виплачується. Винятком є інваліди першої та другої груп, інваліди війни третьої групи, учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей.

   Перерахунок виплати було зроблено автоматично за даними, які є  у пенсійних справах цих людей. Проте щодо деяких пенсіонерів ми не мали чітких даних, адже не всі пенсіонери виконали своє зобов’язання перед Пенсійним фондом  ( протягом 10 днів не повідомили про своє звільнення чи прийом на роботу).

   Документи, які має надати пенсіонер, що він уже не працює : трудова книжка, індивідуальні відомості про застрахованих осіб, що надаються відділом персоніфікованого обліку та відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця.

     УПФУ у Кагарлицькому районі просить пенсіонерів, які на даний час  не повідомили про звільнення чи влаштування надати документи, які впливають на виплату пенсії.

     Своєчасне повідомлення про працевлаштування, звільнення з роботи дозволить органам Пенсійного фонду своєчасно здійснювати належні перерахунки пенсій відповідно до законодавства й забезпечить отримання пенсіонерами пенсії в повному обсязі та допоможе уникнути недоплат та переплат, які згодом доведеться повернути.

Начальник відділу з призначення пенсій                          В.Хоменко

 
архів Анонси подій

26 вересня 2017 року о 14.00 у залі засідань Кагарлицької міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою

Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ

відбудеться

27 вересня  2017 року.

Телефонуйте за номером

6-09-81 із 14.00 до 15.00.

ОГОЛОШЕННЯ

3 жовтня 2017 року о 14.00 у залі засідань адмінприміщення Кагарлицької міської ради відбудеться громадське обговорення підготовленого спільною робочою групою проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Кагарлицьку міську об’єднану територіальну громаду.

До відома абонентів, які користуються послугами КП «Кагарликводоканал»!

04 жовтня 2017 року з 9.00 до 16.00 буде проводитись промивка водопровідної  мережі концентрацією гіпохлориту  натрію.

Прохання в цей період воду для споживання НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ!

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

Кагарлицька міська рада проводить конкурси на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

25-26.09.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Титова; 

27.09.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Паркова (до Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст..№2 ім. В.П. Дашенка), Щорса, Нахімова, Кутузова, Суворова;

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує ваших дітей на навчання у недільну безоплатну школу – студію народних, декоративно-прикладних ремесел – різьблення по дереву, ліплення, яку організовує творчо-виробниче підприємство «Арт-МіСт», спільно зі спілкою інвалідів України, для дітей з обмеженими можливостями (інвалідів) шкільного віку на базі

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
422 (27.02 %)
Ні
1140 (72.98 %)
Офіційні сайти