25 вересня 2017 року, понеділок, 07:17
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області

 Кагарлицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області на виконання Доручення голови Київської обласної держадміністрації Горгана О.Л. щодо функціонування агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє:

По м. Ржищів працює громадська приймальня Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області, яка розташована за адресою вул. Соборна, 48. Договір оренди укладено з виконавчим комітетом Ржищівської міської ради.

Центральний вхід у будівлю обладнано пандусом, запасний вхід обладнано широкими дверима за відсутністю порогів та сходів, є кнопка виклику. На першому поверсі знаходиться туалетна кімната, пристосована для інвалідів (широкі двері, поручні, достатня площа, умивальник).

В фойє приміщення при вході в кабінет розміщена табличка громадської приймальні Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області по м. Ржищів із транслітерацією шифром Брайля та 3 стенди з  інформаційними матеріалами, графіками прийому керівництвом.

На дільниці працює 1 спеціаліст громадської приймальні, який в середньому обслуговує 12-15 осіб на день та проводить прийом громадян м. Ржищева та навколишніх сіл, а саме: с. Гребені, с. Б. Щучинка, с. Яблунівка, с. Кузьминці, с. Пивці. Спеціалістом управління надається весь спектр послуг, які передбачені  Методичними рекомендаціями щодо порядку обслуговування громадян спеціалістами територіальних управлінь ПФУ.

 Разом з тим повідомляємо, що на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року додатково створено пункти обслуговування громадян у Кагарлицькому районі в с. Мирівка, с. Шубівка, с. Стайки. Спеціалістами управління проводиться прийом місцевих мешканців та мешканців навколишніх сіл  відповідно до графіка  прийому, узгодженого з сільськими радами.

 

Начальник управління                                               Трохименко С.І.

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою

Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ

відбудеться

27 вересня  2017 року.

Телефонуйте за номером

6-09-81 із 14.00 до 15.00.

Кагарлицька міська рада проводить конкурси на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

25-26.09.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Титова;

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує ваших дітей на навчання у недільну безоплатну школу – студію народних, декоративно-прикладних ремесел – різьблення по дереву, ліплення, яку організовує творчо-виробниче підприємство «Арт-МіСт», спільно зі спілкою інвалідів України, для дітей з обмеженими можливостями (інвалідів) шкільного віку на базі

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
420 (26.94 %)
Ні
1139 (73.06 %)
Офіційні сайти