28 червня 2017 року, середа, 15:24
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
архів Останні новини
27 червня 2017 року 22:00

У Кагарлику проходять випускні вечори. Загальноосвітні заклади міста проводжають на самостійний життєвий шлях своїх старшокласників, які здобули повну загальну середню освіту і пройшли вже навіть випробування ЗНО. 

27 червня 2017 року 09:28

Потужний буревій пролетів учора над сусіднім Липовцем. За попередніми даними частково або повністю пошкоджено покрівлі 54 житлових будинків. 

25 червня 2017 року 12:13

Святкові заходи з нагоди Дня молоді відбулися Кагарлику 24 червня. 

23 червня 2017 року 09:30

Святковий захід із нагоди Дня державної служби України відбувся в актовій залі райдержадміністрації 23 червня. 

22 червня 2017 року 16:49

 22 червня в міському Будинку культури відбулося громадське обговорення питання про добровільне об’єднання громад сільських рад Кагарличчини у Кагарлицьку міську об'єднану територіальну громаду з центром  у місті Кагарлику.

22 червня 2017 року 11:00

22 червня в Кагарлику приспущено державні прапори: місто відзначає День  скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. 

21 червня 2017 року 15:44

До 80-річчя письменника-земляка Вадима Скомаровського в Кагарлицькій міській бібліотеці для дорослих відбулася презентація бібліографічного покажчика літератури «Грані поетичної творчості». 

21 червня 2017 року 15:19

20 червня в Арт-галереї, розташованій у міському Будинку культури, відбулася презентація персональної виставки творчих робіт Софії Марушевської.

21 червня 2017 року 14:53

У зв’язку з трагічним випадком, що стався нещодавно внаслідок пожежі по вул. Чайковського, Кагарлицький РС ДСНС організував комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання вулиць Чехова, Чайковського, 8 Березня, Островського, Південна, Маяковського в м. Кагарлику.

20 червня 2017 року 15:55

У розпал спеки 20 червня на засіданні виконавчого комітету Кагарлицької міської ради першочергово було затверджено план заходів із підготовки об’єктів комунальної власності  до наступного осінньо-зимового періоду. Як-то кажуть, готуй сани влітку!

архів Актуально

Шановні кагарличани!

Від себе особисто, від депутатського корпусу і виконавчого комітету Кагарлицької міської ради  вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!

Спираючись на історію українського державотворення і виконуючи волю громадян нашої держави, 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон життя країни – Конституцію, яка стала фундаментом розбудови незалежної демократичної держави, гарантом її соборності та неподільності, створивши засади юридичного, політичного, економічного та ідеологічного права, яким користується кожен свідомий українець.

На шляху демократичного розвитку і становлення держави не обходиться без труднощів, і нині ми знов повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Я бажаю кожному з нас терпіння, віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою. Батьківщина однієї з перших європейських конституцій, створеної українським гетьманом Пилипом Орликом, заслуговує на те, щоб вважатись у світі дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.

Від щирого серця бажаю вам, дорогі кагарличани, добробуту й затишку у ваших оселях, сімейного щастя й мирного неба над нашою славетною Батьківщиною!

Кагарлицький міський голова 

Олександр Панюта

В Україні триває реформа місцевого самоврядування. Існує багато позитивних прикладів того, як об'єднані на нових принципах громади успішно розвиваються. Пропонуємо Вашій увазі кілька таких прикладів.

В Україні почастішали випадки захворювань на ботулізм – харчову інтоксикацію, спричинену збудником, що розмножується в анаеробних умовах (без доступу кисню) в харчових продуктах. 

Назва регуляторного акта: «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

Регуляторний орган: Кагарлицька міська рада.

Розробник:  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради та постійна планово-бюджетна комісія.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2018 рік.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу в газеті «Рідне місто» (з 24.05.2017 р.) за адресою: (09201, Київська область, м. Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1, к. 10, тел./факс  6-09-81).

1 травня набули чинності нові правила отримання субсидій - їх перерахують уже з урахуванням нових, знижених норм споживання. Субсидію на наступний період не отримають українці, у яких є двомісячна заборгованість зі сплати житлово-комунальних послуг. 

Публікуємо список боржників за надані послуги з утримання будинку та прибудинкової території

Шановні жителі міста! Інформуємо вас про графік вивезення побутових відходів від приватного житлового сектору, згідно з яким один раз на місяць по вулицях рухатиметься трактор із використанням звукової сигналізації  для збору побутового сміття.

Період часу руху трактора по вулиці – з 17.00 до 19.00.

Відповідно до ч. 5 статті 10 закону «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний «розглядати  пропозиції,  звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення». 

Нагадуємо кагарличанам, що розпорядженням міського голови від 21.05.2014 р. №173 (текст див. на сайті міськради в розділі "Нормативна база") для запобігання надзвичайним ситуаціям в Кагарлику заборонено використання салютів, феєрверків під час проведення святкових заходів. Тим більше, коли на сході держави гинуть українці, в тому числі й наші земляки, – не час для феєрверків.

Публікуємо графіки  руху маршрутних транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів у м. Кагарлику:

Перша сесія Кагарлицької міської ради VII скликання прийняла рішення  закріпити депутатів за територіальними виборчими округами:

У руслі декомунізації рішеннями сесії міської ради VII скликання перейменовано вулиці і провулки в м. Кагарлику:

 

Увага! Список контактних телефонів на випадок виникнення аварійних та інших непередбачуваних ситуацій:

 
архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
199 (17.77 %)
Ні
921 (82.23 %)
архів Анонси подій

07.07.2017 об 11:00 в адміністративному приміщенні Кагарлицької міської ради ТОВ "Баланс Агро Центр" проводитиме громадські слухання з приводу реконструкції об'єкту нерухомості під склад фасування, зберігання та відвантаження сипучих мінеральних добрив III-IV класу небезпечності по вул. Став'янка, 109, у м.Кагарлик Київської області.

Чергова ХХVІ сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 29 червня 2017 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції»

29 червня 2017 року

з 09-00 до 12-00

у ВЕЛИКОМУ ЗАЛІ РДА (ІІ поверх)

буде проводитися розширений прийом громадян

Попередній запис на прийом за тел. 5-11-36

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти