26 вересня 2017 року, вівторок, 15:46
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Підсумки роботи управління ПФУ у Кагарлицькому районі за перше півріччя 2016 року

03 серпня 2016 року  в приміщенні Центру поштового зв’язку №6 КОД УДППЗ «Укрпошта»  було підведено підсумки роботи управління ПФУ у Кагарлицькому районі  за перше півріччя 2016 року.

На нараді були присутні:  начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області –В.Г. Фатхутдінов,  голова Кагарлицької РДА В.М.Коляда,  секретар міської ради Л.Є. Коваль,  начальник управління Пенсійного фонду України у Кагарлицькому районі  С.І.Трохименко, начальник ЦПЗ №6 КОД УДППЗ «Укрпошта» Л.Б. Макарова та працівники   структурних підрозділів управління Пенсійного фонду та пошти.

Станом на 01.07.2016 року  до бюджету  Пенсійного фонду надійшло власних коштів по ЗУ 1058- 108,5тис.грн.,єдиного соціального внеску – 30 млн. 66,9 тис.грн.

Одним із основних завдань на сьогодні є контроль за відшкодуванням пільгових пенсій.  Борг по відшкодуванню пільгових пенсій на 01.07.2016 р. становить 267,9  тис.грн., що менше до початку року на 24,5 тис.грн. Найбільші боржники по Кагарлицькому району: ВАТ «Стайки-керамік»- 179,3 тис.грн., СУПТР – 61,5 тис.грн., ТОВ «Обрій-агро»- 19,3 тис.грн., ПСП «Переселенське» - 7,9 тис.грн.

 Заборгованість  по єдиному соціальному внеску в повному обсязі охоплено заходами стягнення  фіскальною службою. Станом на 01.07.2016 р. на виконанні в ДВС залишаються виконавчі документи по ЄСВ, які знаходяться в інших регіонах в сумі 1,7 тис.грн., з них: вимог про сплату недоїмки на суму 1,1 тис.грн. та рішення про накладення фінансової санкції на 0,6 тис.грн.   

                                                                             

Надходження за додатковими ставками за першу половину 2016 року склали 113,9 тис.грн.

 

Станом на 01.07.2016 року на обліку в управлінні Пенсійного фонду у Кагарлицькому районі перебуває 14189 пенсіонерів. Протягом шести місяців 2016 року було призначено 183 нових пенсійних справи, довідково: померло за цей же період 367 пенсіонерів),проведено перерахунків з добавленням стажу та з більшого заробітку по 292 пенсійних справах, поставлено на облік 61 прибувшу з інших районів пенсійну справу, проведено перерахунків з інших причин1223, переведено з виду на вид 44 особи.

                   

На початок  другого півріччя 2016 року середня пенсія по Кагарлицькому району склала майже 1660 грн., за пів року  середня пенсія зросла на 40 грн. Станом на 01.07.2016 року отримують виплати від 500 грн. до 1 тис. грн. 464 особи, що становить 3,3% від загальної кількості пенсіонерів, від 5001 грн. до 10000 – 269 осіб (1,8%), понад 10000 грн. -11 (0,08%).

 Під час проведення підсумків також було презентовано матеріал про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи спеціалістами управління та співпрацю з поштовими відділеннями району з метою своєчасної виплати пенсій.

Начальник ЦПЗ №6 Макарова Л.Б. зазначила, що налічує 19 стаціонарних відділень та 3 пересувних, на сьогодні ЦПЗ №6 обслуговує Кагарлицький та Обухівський райони, найближчим часом планується і обслуговування Миронівського та Богуславського. Графіки виплати пенсій складаються з врахуванням роботи поштових відділень, з урахуванням роботи листонош та їх вихідних днів. При своєчасному фінансуванні пенсій їх доставка проходить без затримки, про що свідчить постійне опитування пенсіонерів спеціалістами Пенсійного фонду. Станом на 01.07.2016 року 6355  громадян отримують пенсії через пошту, або 45% від їх загальної кількості. Також за звітний період сплачено поштового збору 755,5 тис. грн. у порівнянні до минулого аналогічного періоду більше на 38,4 тис. грн. Порушень при перевірці цільового використання коштів спеціалістами ПФУ не виявлено.

Подальша робота управління буде націлена на запровадження новітніх інформаційних технологій з використанням Централізованої системи призначення та виплати пенсій, наповнення інформаційних сторінок в мережі Інтернет та забезпечення доступу через веб – портал ПФУ до електронних послуг, а саме до матеріалів пенсійної справи та даних персоніфікованого обліку, поглиблення співпраці з поштою щодо своєчасності виплати пенсій. Загальнодержавною стратегією визначено донести до кожного громадянина України основи пенсійної грамотності.

     Підвівши підсумки наради,  начальник головного управління ПФУ у Київській області Василь Фатхутдінов оцінив роботу управління  щодо співпраці з поштовими відділеннями району та відзначив роботу кращих листонош Ковтун М.І.  та Кравченко Н.В. подяками Головного управління ПФУ у Київській області. Начальник управління Пенсійного фонду України у Кагарлицькому  районі Київської області Світлана Трохименко подякувала колегам за проведену роботу.

 
архів Анонси подій

26 вересня 2017 року о 14.00 у залі засідань Кагарлицької міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою

Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ

відбудеться

27 вересня  2017 року.

Телефонуйте за номером

6-09-81 із 14.00 до 15.00.

ОГОЛОШЕННЯ

3 жовтня 2017 року о 14.00 у залі засідань адмінприміщення Кагарлицької міської ради відбудеться громадське обговорення підготовленого спільною робочою групою проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Кагарлицьку міську об’єднану територіальну громаду.

До відома абонентів, які користуються послугами КП «Кагарликводоканал»!

04 жовтня 2017 року з 9.00 до 16.00 буде проводитись промивка водопровідної  мережі концентрацією гіпохлориту  натрію.

Прохання в цей період воду для споживання НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ!

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП «Кагарликводоканал»

Кагарлицька міська рада проводить конкурси на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

25-26.09.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Титова; 

27.09.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Паркова (до Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст..№2 ім. В.П. Дашенка), Щорса, Нахімова, Кутузова, Суворова;

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує ваших дітей на навчання у недільну безоплатну школу – студію народних, декоративно-прикладних ремесел – різьблення по дереву, ліплення, яку організовує творчо-виробниче підприємство «Арт-МіСт», спільно зі спілкою інвалідів України, для дітей з обмеженими можливостями (інвалідів) шкільного віку на базі

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
422 (27.02 %)
Ні
1140 (72.98 %)
Офіційні сайти