17 жовтня 2017 року, вівторок, 03:04
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Рух є!
11 жовтня 2017 року 10:12

Початок нового опалювального сезону комунальне підприємство Київської облради «Кагарликтепломережа» планує з використанням дорогого газового палива, а потім перейти на дешевші альтернативні енергоносії. Є запевнення керівництва підприємства, що споживачі, серед яких близько двох із половиною сотень родин кагарличан, будуть узимку в теплі. Але чи відчуватимуть вони комфорт восени – це ще питання. Міська влада вже розпорядилася почати опалювальний сезон, і для обігріву закладів соціальної сфери залучено інших виробників теплової енергії.

За кілька днів до 15 жовтня – формальної дати початку нового опалювального сезону – «Кагарликтепломережа» доставила таки до котельні по вул. Загородній два сучасні котли, що працюють на альтернативних енергоносіях, і за максимально стислі строки вони мають бути встановлені. До відома мешканців прилеглого мікрорайону: занизький димохід, який торік використовувався для дров’яних котлів, розібрано; підготовано фундамент для нової, вищої труби. Крім того, нові котли мають давати менше шкідливих викидів, у комплекті обладнання – потужні економайзери, які раціональніше використовуватимуть альтернативну енергію.

Нові твердопаливні котли, як запевнив керівник КП КОР «Кагарликтепломережа» Володимир Гонтаровський, незабаром будуть встановлені й на котельні по вул. Стадіонній, яка має обігрівати, зокрема, й дев’ятиповерховий будинок по вул. Парковій, 18: там проживає основний контингент населення, що користується централізованим опаленням.

Отже, рух, є, і це не може не радувати. Але чи це справді поступальний рух, чи метушня на місці – час покаже. Вселяє надію те, що Володимир Гонтаровський – досвідчений менеджер, знаючий фахівець, недаремно ж обласне керівництво продовжило із ним контракт на новий термін.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

Кагарлицька міська рада повідомляє:

«31» жовтня 2017 року об 11:00

 у торгово-операційній залі за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 55,

Українська універсальна біржа проводить аукціон із продажу майна 

Кагарлицької міської ради:

Головне управління національної поліції в Київській області протягом жовтня місяця 2017 року проводить місячник добровільної здачі зброї, бойових припасів та вибухових речовин:

Європейська Асамблея жінок-депутів у партнерстві з Міжнародною амбасадою жінок-підприємців та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів, за фінансової підтримки Асоціації міст України, реалізує конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для економічного розвитку місцевих громад:

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

24.10.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Франка, Ватутіна.

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
439 (27.71 %)
Ні
1145 (72.29 %)
Офіційні сайти