17 жовтня 2017 року, вівторок, 03:05
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Крок до єднання
5 жовтня 2017 року 17:46

Чергова ХХХІ сесія Кагарлицької міської ради VІІ скликання відбулася 5 жовтня. На початку обранці кагарличан схвалили проект рішення Кагарлицької міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розроблений спільною робочою групою представників територіальних громад міста і 26 сільських рад району.

Депутати внесли також необхідні зміни до бюджету поточного року для вирішення назрілих питань, зокрема для забезпечення фінансування міських комунальних підприємств, капітального ремонту дорожнього покриття по вулицях Коцюбинського, Симиренка, окремих доріжок у міському парку тощо. Було прийнято до комунальної власності громади міста фактичні витрати (з коригуванням) на реконструкцію водозабірного вузла з облаштуванням станції знезалізнення по вулиці Стадіонній, які безоплатно передано на баланс КП «Кагарликводоканал»; на безоплатній основі передано з балансу на баланс певні товарно-матеріальні цінності (так, РЦДЮТ отримав підставку для квітів, а відділ культури, туризму, національностей та релігій – мультимедійний проектор із екраном). Традиційно  найдовше розглядалися земельні питання, але завдяки системі «Рада Голос» процедура ухвалення рішень відбувалася без затримок.

Крім того, ухвалено текст звернення до відповідних інстанцій із приводу реформування судової гілки влади з метою збереження цієї структури в Кагарлику; розглядалося питання щодо виконання одного з попередніх рішень, яке стосується діяльності КП «Кагарлицький міський ринок», за клопотанням районної ради погоджено напрямок використання раніше виділеної міською радою субвенції; ухвалено рішення про початок опалювального сезону (він першочергово стартує в закладах соціальної сфери); прийнято рішення щодо надання в оренду землі площею понад 1 га для ведення особистого селянського господарства з 2018 року на конкурсній основі.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

Інф. газети «Рідне місто» 

 
архів Анонси подій

Кагарлицька міська рада повідомляє:

«31» жовтня 2017 року об 11:00

 у торгово-операційній залі за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 55,

Українська універсальна біржа проводить аукціон із продажу майна 

Кагарлицької міської ради:

Головне управління національної поліції в Київській області протягом жовтня місяця 2017 року проводить місячник добровільної здачі зброї, бойових припасів та вибухових речовин:

Європейська Асамблея жінок-депутів у партнерстві з Міжнародною амбасадою жінок-підприємців та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів, за фінансової підтримки Асоціації міст України, реалізує конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для економічного розвитку місцевих громад:

громадян України віком від 18 до 40 років

на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар’єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Наша адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6,

тел. (44)527-67-17, (044)527-67-41; 099-709-15-91

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

24.10.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Франка, Ватутіна.

Міська рада пропонує кагарличанам соціальний проект: організовує БЕЗКОШТОВНЕ вивезення на сміттєзвалище рослинних решток (листя, гілля, бадилля тощо) замість  екологічно шкідливого спалювання.

Телефони для замовлення транспорту:

6-09-81, 5-23-81.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
439 (27.71 %)
Ні
1145 (72.29 %)
Офіційні сайти