24 серпня 2017 року, четвер, 11:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Краяни-ювіляри 2017 року
12 серпня 2017 року 15:17

   Кагарлицька міська бібліотека продовжує знайомити користувачів із видатними та знаними особистостями краю. До вашої уваги коротка біографія поетеси, прозаїка, публіциста Вернигори Ніни Миколаївни. 

  Народилася 13 серпня 1967 року в селі Великі Прицьки Кагарлицького району  Київської області. Трудову діяльність розпочала у 1984 році на Київському мотоциклетному заводі з посади токаря третього розряду. Закінчила Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, факультет філології. Працювала заступником головного редактора журналу «Пізнайко» (1996-1999), з 1999 р. до  2000 р. - редактор видавництва «Бібліотека українця». Пізніше – головний редактор газети «Веселка» (2000-2004), викладач Інституту масової комунікації при КНУ ім. Т.Г.Шевченка (2007-2011), асистент кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики (2003-2007, 2012-2013), у якому викладала практичні дисципліни. Керівник навчально-видавничої групи Інституту журналістики КНУ ім. Т.Г.Шевченка (з 2000 р.), відповідальний секретар наукових фахових видань із соціальних комунікацій «Наукові записки Інституту журналістики», «Актуальні питання масової комунікації», «Українське журналістикознавство», «Стиль і текст»; «Образ» (2000-2006), «Журналістика» (2004), «Інформаційне суспільство» (з 2005 р.), наукових видань «Вісник Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Серія: Журналістика» (з 2000 р.).

   Авторка поетичних, прозових і публіцистичних книжок: «Відлуння маминої пісні» (1999), «Чому корови не літають» (2000), «Василь Дурдинець – політик, міністр, людина» (2001), «Веселі загадки» (2002), «Лети-лети, джмелику», «Джерельце», «Стрибав цапок» (2003), «Мавпочка Моллі» (2004), «Полиновий дзвін» (2007), «Обличчям до святих небес» (2008), «Загальна і спеціальна бібліографія» (навчальний посібник, 2007).

   У 2013 році захистила дисертацію «Книговидання для дітей в Україні XX століття: типологія, проблематика, жанрові особливості». Член Національної спілки письменників України з 2000 року. Авторка дванадцяти книжок і понад трьохсот публікацій у періодичній пресі та збірниках.  Із матеріалами життя і творчості Ніни Вернигори можна ознайомитися, завітавши до книгозбірні та переглянувши матеріал експрес-виставки «Краяни-ювіляри – 2017».  

 

Олена ШЕВЧЕНКО

 
архів Анонси подій

ШАНОВНІ КАГАРЛИЧАНИ ТА ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Вітаємо вас  із  Днем Державного Прапора України

та 26-ю річницею незалежності України!

Запрошуємо Вас долучитися до участі

в  районних культурно-мистецьких заходах,

що відбудуться  в м. Кагарлику:

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ БІБЛІОТЕКИ ТА ГОСТІ МІСТА!

Запрошуємо  вас долучитися до міжнародного руху  БУККРОСИНГ.

У рамках  проведення  Дня міста Кагарлицька  міська бібліотека для  дорослих приєднується до святкування і проводитиме буккросинг, що буде діяти в суботу  9 вересня 2017 року  на центральній площі Кагарлика

    з 12.00  до 16.00.

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності, а саме:

УМОВИ ПРИЙОМУ

ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА-ІНТЕРНАТУ на ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) 

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

-  23.08.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Трохименка, Героїв Крут, Демиденка, Гоголя, Будівельників, Челюскіна, Степова, Єдності, Одеська, Грушевського, Перспективна, Сергієнка, Січових стрільців, Архітекторів, Став’янка.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує ваших дітей на навчання у недільну безоплатну школу – студію народних, декоративно-прикладних ремесел – різьблення по дереву, ліплення, яку організовує творчо-виробниче підприємство «Арт-МіСт», спільно зі спілкою інвалідів України, для дітей з обмеженими можливостями (інвалідів) шкільного віку на базі

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
389 (25.58 %)
Ні
1132 (74.42 %)
Офіційні сайти