28 червня 2017 року, середа, 15:12
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зі святом, медпрацівники!
16 червня 2017 року 15:00

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулись у міському Будинку культури 16 червня. Винуватців торжества щиро вітали голова райдержадміністрації Віктор Коляда, голова районної ради Іван Семцов, міський голова Олександр Панюта, заступник голови РДА Світлана Синюк, секретар міської ради Любов Коваль; головний лікар Кагарлицької ЦРЛ Віктор Кулініченко та заступник  головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району» Наталія Ведмеденко також поздоровляли колег із професійним святом. Кращих представників медичної галузі Кагарличчини було відзначено нагородами районного і міського керівництва. Зокрема, Подяки міського голови було вручено:

Лакатош Вікторії Василівні – лікарю-педіатру дитячого відділення Кагарлицької ЦРЛ;

-  Горбань Альоні Григорівні – лікарю-ендокринологу КЗ КРР «Кагарлицька ЦРЛ»;

Строєвій Олені Миколаївні – сестрі медичній операційній акушерсько-гінекологічного відділення КЗ КРР «Кагарлицька ЦРЛ»;

Кармазін Наталії Миколаїві – сестрі медичній поліклініки кабінету едокринолога КЗ КРР «Кагарлицька ЦРЛ»;

Щербаковій Ніні Миколаївні – лаборанту клініко-діагностичної лабораторії КЗ КРР «Кагарлицька ЦРЛ»;

Тригуб Світлані Йосипівні – сестрі медичній дільничній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик КЗ «ЦПМСД Кагарлицького району»;

-  Перинській Наталії Петрівні – сестрі медичній дільничній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик КЗ «ЦПМСД Кагарлицького району»;

Макарову Павлу Валерійовичу – водію автотранспортних засобів адміністративно-управлінського персоналу КЗ «ЦПМСД Кагарлицького району»;

Козачок Лідії Петрівні – бухгалтеру адміністративно-управлінського персоналу КЗ «ЦПМСД Кагарлицького району»;

Нижник Любов Григорівні – фельдшеру з медицини невідкладних станів Кагарлицької підстанції філії КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Обухівська станція екстреної допомоги».

Чудову святкову концертну програму підготували медичним працівникам аматори сцени міста і району.

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
199 (17.77 %)
Ні
921 (82.23 %)
архів Анонси подій

07.07.2017 об 11:00 в адміністративному приміщенні Кагарлицької міської ради ТОВ "Баланс Агро Центр" проводитиме громадські слухання з приводу реконструкції об'єкту нерухомості під склад фасування, зберігання та відвантаження сипучих мінеральних добрив III-IV класу небезпечності по вул. Став'янка, 109, у м.Кагарлик Київської області.

Чергова ХХVІ сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 29 червня 2017 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції»

29 червня 2017 року

з 09-00 до 12-00

у ВЕЛИКОМУ ЗАЛІ РДА (ІІ поверх)

буде проводитися розширений прийом громадян

Попередній запис на прийом за тел. 5-11-36

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти