18 серпня 2017 року, п'ятниця, 08:08
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зберегти і примножити
15 червня 2017 року 00:45

В актовому залі міської ради 14 червня відбувся семінар-навчання з підвищення кваліфікації на тему «Збереження та відтворення ландшафтного та біотичного різноманіття природних комплексів та зелених зон міст і селищ як складових регіональних екомереж».

Міський голова Олександр Панюта привітав учасників семінару, серед яких – керівництво і спеціалісти міської та сільських рад Кагарличчини, міського паркового господарства та комунальних підприємств Кагарлика, державні  службовці та працівники природоохоронних установ районної ланки, члени екологічного клубу «ЕКОС». Науковці кафедри заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління прочитали змістовні лекції на теми: «Зелені зони населених пунктів України як складові екомереж», «Сучасні підходи і принципи формування, збереження та збагачення фіторізноманіття зелених зон міст і селищ», «Роль заповідних парків у оптимізуванні насаджень урбосистем», «Ліси зелених зон та використання їхнього рекреаційного потенціалу». Обговоривши питання структури і формування національної, регіональної та локальних екомереж, екологічного моніторингу, менеджменту об’єктів природно-заповідного фонду, просвітницької діяльності, а також отримавши рекомендації щодо оптимізації озеленення за сучасними технологіями, керування екосистемами природно-заповідного фонду та рекреаційною діяльністю в межах заповідних зон, слухачі отримали відповідні свідоцтва встановленого зразка. А ще – завдання відвідати столичний парк «Феофанія» і Кагарлицький парк-пам’ятку як зразки успішного втілення проектів збереження та примноження краси природи.

На завершення відбувся брифінг для представників місцевих ЗМІ, в ході якого міський голова Олександр Панюта розповів про масштаби робіт із благоустрою парку-пам’ятки загальнодержавного значення «Кагарлицький». А масштаби ці, за твердженнями науковців ДЕА, вражають: після першого їхнього знайомства з парком у листопаді 2014 року відбулися суттєві позитивні зміни: реконструйований головний вхід із кованою аркою і фонтанною площею, капітально відремонтоване покриття алей, благоустрій меморіального комплексу, спорудження двох нових ротонд, початок у справі відродження скульптурного ансамблю парку тощо. Вчені зі столиці пообіцяли своє сприяння в оптимізації подальших робіт із реконструкції парку-пам’ятки. На згадку про місто Олександр Панюта вручив гостям сувенірні герби Кагарлика, а перший заступник міського голови Олег Пурій – книги кагарличанина-краєзнавця Олександра Салія.

Микола СЕМЕНЮК

 
архів Анонси подій

ШАНОВНІ КАГАРЛИЧАНИ ТА ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Вітаємо вас  із  Днем Державного Прапора України

та 26-ю річницею незалежності України!

Запрошуємо Вас долучитися до участі

в  районних культурно-мистецьких заходах,

що відбудуться  в м. Кагарлику:

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності, а саме:

УМОВИ ПРИЙОМУ

ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА-ІНТЕРНАТУ на ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) 

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

-  23.08.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Трохименка, Героїв Крут, Демиденка, Гоголя, Будівельників, Челюскіна, Степова, Єдності, Одеська, Грушевського, Перспективна, Сергієнка, Січових стрільців, Архітекторів, Став’янка.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує ваших дітей на навчання у недільну безоплатну школу – студію народних, декоративно-прикладних ремесел – різьблення по дереву, ліплення, яку організовує творчо-виробниче підприємство «Арт-МіСт», спільно зі спілкою інвалідів України, для дітей з обмеженими можливостями (інвалідів) шкільного віку на базі

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
386 (25.5 %)
Ні
1128 (74.5 %)
Офіційні сайти