28 червня 2017 року, середа, 15:11
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зберегти і примножити
15 червня 2017 року 00:45

В актовому залі міської ради 14 червня відбувся семінар-навчання з підвищення кваліфікації на тему «Збереження та відтворення ландшафтного та біотичного різноманіття природних комплексів та зелених зон міст і селищ як складових регіональних екомереж».

Міський голова Олександр Панюта привітав учасників семінару, серед яких – керівництво і спеціалісти міської та сільських рад Кагарличчини, міського паркового господарства та комунальних підприємств Кагарлика, державні  службовці та працівники природоохоронних установ районної ланки, члени екологічного клубу «ЕКОС». Науковці кафедри заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління прочитали змістовні лекції на теми: «Зелені зони населених пунктів України як складові екомереж», «Сучасні підходи і принципи формування, збереження та збагачення фіторізноманіття зелених зон міст і селищ», «Роль заповідних парків у оптимізуванні насаджень урбосистем», «Ліси зелених зон та використання їхнього рекреаційного потенціалу». Обговоривши питання структури і формування національної, регіональної та локальних екомереж, екологічного моніторингу, менеджменту об’єктів природно-заповідного фонду, просвітницької діяльності, а також отримавши рекомендації щодо оптимізації озеленення за сучасними технологіями, керування екосистемами природно-заповідного фонду та рекреаційною діяльністю в межах заповідних зон, слухачі отримали відповідні свідоцтва встановленого зразка. А ще – завдання відвідати столичний парк «Феофанія» і Кагарлицький парк-пам’ятку як зразки успішного втілення проектів збереження та примноження краси природи.

На завершення відбувся брифінг для представників місцевих ЗМІ, в ході якого міський голова Олександр Панюта розповів про масштаби робіт із благоустрою парку-пам’ятки загальнодержавного значення «Кагарлицький». А масштаби ці, за твердженнями науковців ДЕА, вражають: після першого їхнього знайомства з парком у листопаді 2014 року відбулися суттєві позитивні зміни: реконструйований головний вхід із кованою аркою і фонтанною площею, капітально відремонтоване покриття алей, благоустрій меморіального комплексу, спорудження двох нових ротонд, початок у справі відродження скульптурного ансамблю парку тощо. Вчені зі столиці пообіцяли своє сприяння в оптимізації подальших робіт із реконструкції парку-пам’ятки. На згадку про місто Олександр Панюта вручив гостям сувенірні герби Кагарлика, а перший заступник міського голови Олег Пурій – книги кагарличанина-краєзнавця Олександра Салія.

Микола СЕМЕНЮК

 
архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
199 (17.77 %)
Ні
921 (82.23 %)
архів Анонси подій

07.07.2017 об 11:00 в адміністративному приміщенні Кагарлицької міської ради ТОВ "Баланс Агро Центр" проводитиме громадські слухання з приводу реконструкції об'єкту нерухомості під склад фасування, зберігання та відвантаження сипучих мінеральних добрив III-IV класу небезпечності по вул. Став'янка, 109, у м.Кагарлик Київської області.

Чергова ХХVІ сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 29 червня 2017 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції»

29 червня 2017 року

з 09-00 до 12-00

у ВЕЛИКОМУ ЗАЛІ РДА (ІІ поверх)

буде проводитися розширений прийом громадян

Попередній запис на прийом за тел. 5-11-36

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти