18 серпня 2017 року, п'ятниця, 08:08
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Питання – різні, реакція – швидка
14 червня 2017 року 16:00

Під час прямого телефонного зв’язку Кагарлицького міського голови Олександра Панюти з мешканцями міста 14 червня пролунало сім дзвінків.

Перший дзвінок від Надії Іванівни з вулиці Франка сигналізував про необхідність вирубки порості кленків на території орендованої кондитерською фабрикою «Лагода» земельної ділянки, які стали справжнісіньким розплідником для так званого американського метелика. Доручення направити відповідне звернення до керівництва підприємства щодо усунення недоліків було дано першому заступникові міського голови О.А.Пурію.

Надію Іванівну ж із завулку Каштановий турбувала незавершеність, на її думку, ремонту дорожнього покриття біля її подвір’я. В.о. директора КП «Міськрембудсервіс» О.А.Стеценку було дано доручення зустрітись із додзвонювачкою, розглянути проблему на місці і внести пропозиції щодо її вирішення.

Пані Тамара Рябокрис із вулиці Зеленського просила допомогти прибрати цеглу від розбитої внаслідок падіння яблуні веранди на її подвір’ї, апелюючи до того, що її племіннику, учаснику АТО, було надано допомогу у вивезенні зайвої землі з приватного обійстя. Олександр Олексійович пояснив, що в приватних володіннях мають прибирати їхні власники, а такого роду допомога надається лише родинам учасників АТО, проте доручив секретарю міськради Л.Є.Коваль на місці розібратися з ситуацією і по можливості організувати надання необхідної допомоги.

«Дорожнє» питання порушила Валентина Іванівна Ісакова з вулиці Горького. Міський голова роз’яснив, що проект ремонту дорожнього покриття вулиці з 1 по 44 номер вже виготовлено, дорогу включено в обласну програму на 2017 рік, і цю ділянку буде відремонтовано.

Питанням благоустрою переймалась і Тетяна Василівна з багатоповерхівки по вулиці Каштанова, 2, попросивши посприяти у вивезенні гілок та листя зі сміттєзбирального майданчика її будинку. Доручення в 10-тиденний термін відреагувати на звернення отримав директор КЖЕП В.П.Зеленько.

Протягом відведеної на прямий зв’язок години ще одне «дорожнє» питання прозвучало від пані Галини, яка бідкалася станом проїзду з вулиці Островського на вулицю Тургенєва. Міський голова інформував, що ремонтні роботи нині там уже виконуються

Останніми зателефонували депутати міськради В.Г.Мамій та В.С.М’ясніков із приводу облаштування вбиралень у центрі міста. Олександр Олексійович повідомив, що днями почне функціонувати вбиральня біля входу до базару по вулиці Стадіонна, на черзі – встановлення вже готового туалетного блоку в районі РЦДЮТ біля дитмайданчика «Рошен», замовлено проект капітального ремонту міського туалету біля Будинку культури. 

Ірина ЮРЧЕНКО

 
архів Анонси подій

ШАНОВНІ КАГАРЛИЧАНИ ТА ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Вітаємо вас  із  Днем Державного Прапора України

та 26-ю річницею незалежності України!

Запрошуємо Вас долучитися до участі

в  районних культурно-мистецьких заходах,

що відбудуться  в м. Кагарлику:

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності, а саме:

УМОВИ ПРИЙОМУ

ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА-ІНТЕРНАТУ на ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) 

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

-  23.08.2017 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Трохименка, Героїв Крут, Демиденка, Гоголя, Будівельників, Челюскіна, Степова, Єдності, Одеська, Грушевського, Перспективна, Сергієнка, Січових стрільців, Архітекторів, Став’янка.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує ваших дітей на навчання у недільну безоплатну школу – студію народних, декоративно-прикладних ремесел – різьблення по дереву, ліплення, яку організовує творчо-виробниче підприємство «Арт-МіСт», спільно зі спілкою інвалідів України, для дітей з обмеженими можливостями (інвалідів) шкільного віку на базі

Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

З метою забезпечення законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції здійснюється анонімне анкетування громадськості з питань стану правопорядку та злочинності (за формою  згідно з додатком 1).

Шановні жителі Кагарличчини!

Із настанням весняно-літнього періоду підвищується небезпека виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, що може призвести до трагічних наслідків.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

Змінено розмір орендної плати за використання земельних ділянок, а саме :

- для ведення городництва – 5 гривень за 0,01 га; 

- для будівництва та розміщення індивідуальних гаражів – 30 гривень за 1м2 ;

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 300 гривень

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України запрошуємо всіх охочих громадян до Кагарлицького районного військового комісаріату за адресою:

м. Кагарлик, вул. 97-ї Стрілецької дивізії, 5,

тел. 5-13-45.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Чи підтримуєте Ви ідею створення Кагарлицької міської об'єднаної територіальної громади з центром у місті Кагарлику на базі добровільного об’єднання громад міста та сільських рад Кагарличчини, що не ввійшли до Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади?
Так
386 (25.5 %)
Ні
1128 (74.5 %)
Офіційні сайти